Dag @brigit,
Bedankt voor je reactie en welkom in de community!
Je schrijft dat je een angst hebt om onvoldoende inkomsten te verdienen. Hoeveel geld wil je netto per maand verdienen? Voor wanneer wil je dit bereiken? En wat heb je nodig om dit doel te bereiken?
Ik hoor graag van je. Leuk om je bij de groep te hebben :)
Groetjes Leroy.
Hallo Leroy, Ik wil per maand netto 3000 verdienen. Dit wil ik uiterlijk bereikt hebben voordat mijn uitkering gestopt wordt, dus 1 april 2019. Wat ik nodig heb om mijn doel te bereiken is, klanten die willen betalen voor mijn diensten, dus acquisitie/marketing. Ik heb al een plan hoe ik dit wil doen, echter op dit moment zit er weinig schot in de zaak. Wellicht ben ik ongeduldig, wat mij niet geheel onbekend klinkt. ;-)
7 jaar geleden
Beantwoorden
-bijgewerkt.png)
Dag @brigit,
Top. Dat is een helder doel. Wat verdien je nu netto per maand? Zijn dit vaste inkomsten of wisselt dit per maand? Als het wisselt, wat is dan het gemiddelde dat je nu verdiend?
Geduld is een schone zaak..... ;) En zeker in het ondernemen. Als het zo makkelijk was, dan deed iedereen het wel (en was ook iedereen succesvol). Dat is bij lange na niet het geval. Het is keihard werken, doorzettingsvermogen en geloven in jezelf. De juiste mindset aanleren. En dat zijn dingen je in deze community leert.
Wat heb je nodig om klanten te krijgen die gaan betalen? Wat voor marketing ga je doen? Hoe ga jij je potentiële klanten bereiken? Hoeveel klanten heb je per maand nodig? Kortom: wat is je verdienmodel?
En verder: wat is een eerste actie die je NU kunt nemen om een stap in de richting van je doel te zetten?
Ik hoor graag van je. Je hebt een mooi doel. Nu nog doorzetten, bijstellen en dan knallen!
Leroy.
7 jaar geleden
Beantwoorden
toon 1 overige reactie(s)
Dag @brigit,
Ik heb al even niets meer van je vernomen. Laat je me de antwoorden op bovenstaande vragen weten? :)
Ben benieuwd naar je reactie!
Groetjes Leroy.
Hoi Leroy,
Ik ben net terug van vakantie. Ik pak deze week alles weer op. Dan krijg je ook antwoorden op je vragen en doe ik alle lessen nog eens over.
gr. Brigit
7 jaar geleden
Beantwoorden
-bijgewerkt.png)
Dag @brigit, helemaal goed! Dan hoor ik deze week van je. Ik ben benieuwd naar je antwoorden! :)
7 jaar geleden
Beantwoorden
toon 1 overige reactie(s)
Al even niets meer van je vernomen.
Hoe gaat het inmiddels met je doelen?
Laat je me de antwoorden op bovenstaande vragen weten? :)
Groetjes Leroy.
Al even niets meer van je gehoord.
Hoe gaat het nu met je doelen? :)
Ik ben benieuwd en hoor graag van je!
Groetjes Leroy.
Al even niets meer van je gehoord.
Hoe gaat het nu met je doelen? :)
Ik ben benieuwd en hoor graag van je!
Groetjes Leroy.
Neem deel aan dit gesprek:
Je moet ingelogd zijn om mee te kunnen praten.
Topic gestart | 16 September 2017 om 22:25 |
Aantal lezers | 15 |
Aantal reacties | 6 |
Deel dit topic via: